ЗБОГ ОБИЛНОГ СНЕГА У ВАЉЕВУ: Забрањено кретање парком Пећина

Бранко Пузовић

08. 01. 2026. у 14:03

У ВАЉЕВУ је строго забрањено кретање парком Пећина, због опасности од ломљења великих грана и изваљивања целих стабала услед оптерећења снегом и наквашеног земљишта.

ЗБОГ ОБИЛНОГ СНЕГА У ВАЉЕВУ:  Забрањено кретање парком Пећина

FOTO TANJUG/ BANKO LUKIĆ

Градско предузеће “Агроразвој ваљевске долине”, које се стара о највећем парку у Ваљеву, упозорило је грађане да због сопствене безбедности не улазе у тај простор и не паркирају возила у непосредној близини дрвећа. Екипе овог предузећа су на терену и прате ситуацију насталу због појаве такозваног снеголома.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим (ВИДЕО)

СКАНДАЛ! РАМА ОБЈАВИО СНИМАК РАЗГОВОРА СА ТАЧИЈЕМ: "Срећна независност комаданте, брате мој, грлим те много и волим" (ВИДЕО)

ПРЕМИЈЕР Албаније Еди Рама објавио је снимак телефонског разговора са бившим вођом злочиначке ОВК Хашимом Тачијем, који се тренутно налази у притвору Специјалног суда у Хагу, где је оптужен за ратне злочине и злочине против човечности.

17. 02. 2026. у 20:01

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

ВАШИНГТОНУ СТИГЛО УПОЗОРЕЊЕ: Не покушавајте да нарушите наше односе са Москвом

БЕЛОРУСКИ председник Александар Лукашенко изјавио је данас да је на почетку преговора између Белорусије и САД упозорио Вашингтон да не покушава да наруши односе између Минска и Москве.

16. 02. 2026. у 15:09

Коментари (0)

АЛО, ПОЧЕТНИЦИ! Црвена звезда на невероватан начин одговорила Партизану пред вечити дерби!