НА РАСПОЛАГАЊУ 30 МИЛИОНА: Конкурс за суфинансирање пројеката у стамбеним зградама у Краљеву

Горан Ћировић

02. 03. 2026. у 10:34

Одлуком краљевачког Градског већа, овдашња Градска управа расписала је Јавни позив за бесповратно суфинансирање пројеката инвестиционог одржавања и унапређење услова у стамбеним зградама на територији Краљева.

НА РАСПОЛАГАЊУ 30 МИЛИОНА: Конкурс за суфинансирање пројеката у стамбеним зградама у Краљеву

Г.Шљивић

За ову намену је, као и лане, из градске касе издвојено укупно 30 милиона динара, а конкурс је отворен до 31. марта. Суфинансирањем пројеката, у износу од 50 до 70 одсто вредности радова, обухваћени су одржавање фасада, санација кровова, обнова лифтова, замена употребљених грађевинских материјала, као и друге активности којима се спречава настанак штетних последица по живот и здравље људи, животну средину, привреду и имовину.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

Вучић о Ратку Младићу: Донели су га у лежећем положају, не разумем зашто не допусте да последње дане проведе ван затвора

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић присуствује церемонији отварања видиковца на 41. спрату Куле Београд, те се том приликом осврнуо и на актуелно питање генерала Ратка Младића.

23. 04. 2026. у 14:21

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: Закон је јасан, то је обавеза

Мађар би да хапси Путина и Нетанјахуа: "Закон је јасан, то је обавеза"

БУДУЋИ мађарски премијер Петер Мађар изјавио је да ће се његова земља поново придружити Међународном кривичном суду и бити спремна да спроводи налоге за хапшење, укључујући и онај који се односи на израелског премијера Бењамина Нетанјахуа.

20. 04. 2026. у 20:04

Коментари (0)

Гласај за свој омиљени укус и сазнај да ли си у већини