„ПАРКИЋ ЗДРАВЉА“: Лесковац добио још једно дечије игралиште
У лесковачком Охридском насељу отворено је ново дечије игралиште, под називом „Паркић здравља“, чије је опремање локална самоуправа финансирала издвајањем близу три милиона динара.
фото: Град Лесковац
На платоу површине 95 метара квадратних постављена је гумирана подлога и дечији мобилијар попут њихалица, тобоган-кула, клацкалица и љуљашки.
Игралиште се налази на земљишту у власништву лесковачке фабрике лекова „Здравље“ која ће, како је најављено, око ове локације поставити заштитну ограду.
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
САРАЈЕВСКИ МЕДИЈИ БРУЈЕ - ВУЧИЋ НАС ЈЕ СПАСИО У ЗАДЊИ ЧАС: Омогућио нам да гледамо Светско првенство, док Конаковић "бљује ватру"
САРАЈЕВСКИ Дневни аваз објавио је текст у којем су признали да је председник Србије Александар Вучић, преко сагласности за подршку Телекома Србија, практично омогућио да грађани Босне и Херцеговине гледају утакмицу своје репрезентације против Канаде на Светском првенству.
12. 06. 2026. у 17:33
ШЕФ НЕМАЧКЕ ВОЈСКЕ ИЗДАО ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ: Ево када ће нас Русија напасти, морамо бити спремни за борбу
НЕМАЧКА мора да се припреми за руски напад до 2029. године, или чак и раније, изјавио је шеф немачке војске за Политико.
11. 06. 2026. у 16:23
МАЦА НАПУСТИО ПОРОДИЧНИ ДОМ: "Не могу више! Рекао сам да је волим и изашао из стана"
ДРАГАН Маринковић Маца је недавно говорио о тешким животним тренуцима током рата у Сарајеву када је требало да напусти породични дом.
12. 06. 2026. у 13:09
Коментари (0)