Традиционална акција: Бира се најлепше уређено двориште на подручју града Пожаревца
ПОЖАРЕВАЦ – Пожаревачко ЈКП „Комуналне службе“ и недељник „Реч народа“ и ове године организују акцију за избор најлепше уређеног дворишта.
Д. Новковић
Фотографије и личне податке треба донети лично у „Реч народа“ Таковска 5, послати поштом или на мејл recnaroda@yahoo.com и recnarodapozarevac@gmail.com. На крају акције, која ће трајати до јесени, конкурсна комисија изабраће победнике и доделити им пригодне награде.
Препоручујемо
ЗА ЦРКВЕ 11 МИЛИОНА ДИНАРА: У Параћину у току јавни конкурс за доделу средстава
22. 06. 2026. у 13:35
У СМЕДЕРЕВУ ОВЕ СРЕДЕ ОПЕТ ПРОВЕРА СИРЕНА: Звук за ваздушну опасност у 10 часова
22. 06. 2026. у 13:14
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
КРЕМЉ РЕАГОВАО НА УЛТИМАТУМ ЗЕЛЕНСКОГ: Ускоро хитан састанак Путина и Лукашенка
РУСКИ председник Владимир Путин и белоруски лидер Александар Лукашенко планирају да се састану у блиској будућности и очекује се да ће разговарати о ултиматуму који је председник Украјине Володимир Зеленски недавно упутио Минску, саопштио је Кремљ.
23. 06. 2026. у 08:02
"БОЖИЈА РУКА" И "ГОЛ ВЕКА" 40 ГОДИНА КАСНИЈЕ: Дан када је Дијего Армандо Марадона постао "божанство" (ВИДЕО)
Дан када се фудбал променио. Постоје голови који доносе трофеје, мењају каријере, али је само један променио историју ове игре.
22. 06. 2026. у 12:45 >> 12:45
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)