ВУЛИН: Као што је председник Вучић наложио, КОВИД болница ће бити урађена у најкраћем могућем року (ВИДЕО)
14. 07. 2020. у 15:24
МИНИСТАР одбране Александар Вулин обишао је данас радове на припреми за изградњу објекта за смештај и лечење лица оболелих од инфекције Ковид-19 у Војном комплексу "Земун економија" на Батајничком друму.
Повезане вести
Министар Вулин: Србија на силу мора да одговори силом закона
"Зато што нису кажњени они који су упадали са моторним тестерама у РТС, они који су користили посланичку функцију да би разбијали врата на Народној скупштини, зато што нису кажњени они који су за време ванредног стања организовали протесте, зато што нико никада није кажњен за заустављање саобраћаја у Београду и иживљавање на мирним грађанима, зато су хулигани и политичари који их хушкају синоћ дивљали у Београду. Држава Србија мора да докаже да у њој владају закони, а не силеџије и политичари који само силом могу да уђу у Скупштину", изјавио је министар одбране Александар Вулин.
08. 07. 2020. у 08:04
МИНИСТАР ВУЛИН: Нико у БиХ није ни покушао да сазна имена налогодаваца и извршилаца покушаја убиства Александра Вучића у Сребреници
МИНИСТАР одбране Александар Вулин рекао да нико од политичара у Босни и Херцеговини, као ни у службама није покушао да сазна ко је налогодавац покушаја убиства председника Србије Александра Вучића у Сребреници.
11. 07. 2020. у 13:20
Извршили наређење и припремили Арену: Министар Вулин о привременој болници
- Војска Србије ће испуњавати све своје задатке, београдску Арену је по наређењу врховног команданта и председника Вучића привела намени и спремни смо за сваки следећи задатак – истакао је министар одбране Александар Вулин који је данас обишао привремену болницу у београдској Штарк арени, где се уверио да је све спремно за пријем пацијената оболелих од Ковид-19 са лакшом клиничком сликом, а где су током јучерашњег дана, припадници Министарства одбране и Војске Србије били ангажовани на постављању кревета и припреми привремене болнице.
07. 07. 2020. у 12:08
Министар Вулин у Новом Пазару: Војска Србије извршила наређење врховног команданта
Министар одбране Александар Вулин обишао је данас пољску војну болницу у Новом Пазару. Током посете уручио је новопазарском здравству донацију у виду заштитне медицинске опреме у којој је 5.000 пари рукавица, 5.000 маски и 1.000 заштитних одела.
06. 07. 2020. у 14:34
Министар Вулин обишао у Москви припаднике Гарде Војске Србије (ФОТО)
Према речима министра Вулина, наши гардисти су добро, здрави су, „уложили су огроман напор, били су у карантину, вежбали су, припремали се и биће на висини задатка“.
23. 06. 2020. у 19:20
Најновије из рубрике
БЕСПЛАТНИ ПРЕГЛЕДИ У НИШКИМ СЕЛИМА: Брзо до дијагнозе без упута и заказивања
Након Доње Студене и Велепоља, бесплатни превентивни кардиолошки прегледи које однедавно организују Универзитетски клинички центар Ниш и Институт за лечење и рехабилитацију „Нишка Бања“ настављени су и у Трупалу, где су мештани без упута и заказивања могли да провере здравствено стање срца и крвних судова.
25. 06. 2026. у 15:31
ЧИШЋЕЊЕМ ОБАЛЕ ОБЕЛЕЖЕН ДАН ДУНАВА У СМЕДЕРЕВУ: Са младима у акцији градоначелница и директор "Србијаводе"
Поводом обележавања Међународног дана реке Дунав, „Србијаводе“ д.о.о је у сарадњи са Градом Смедеревом, Водопривредним предузећем „Смедерево“ и Бродарским клубом „Металац“ организовало велики едукативни скуп за најмлађе под слоганом „Уједињени Дунавом – Играј за воду“.
25. 06. 2026. у 14:41
БЕСПЛАТНА ОБУКА НЕПЛИВАЧА У ЋУПРИЈИ: Пријављивање још сам два дана
СПОРТСКИ центар „Ада“ у Ћуприји и овог лета организује бесплатну обуку непливача на својим базенима „Славија“ за шестогодишњаке и старије.
24. 06. 2026. у 14:21
УРБАНО ПОШУМЉАВАЊЕ ВЛАСОТИНЦА: Нове саднице уз подршку министарства
Власотинце је од Министарства заштите животне средине добило 4,2 милиона динара намењено урбаном пошумљавању вароши на Власини.
24. 06. 2026. у 14:21
ПОДРШКА ШВЕДСКЕ ЕВРОПСКОМ ПУТУ СРБИЈЕ: Амбасадорка Самелин у посети Суботици
Сви потенцијали Суботице и Палића, као и активности које се спроводе у циљу унапређења квалитета живота грађана и стварања подстицајног амбијента за нове инвестиције и развојне пројекте представљени су данас амбасадорки Краљевине Шведске Шарлоти Самелин.
24. 06. 2026. у 14:10
Коментари (0)