НОВИХ ЧЕТВОРО КОВИД-ПОЗИТИВНИХ: Епидемиолошка ситуација на подручју Рудничко-таковског краја
ЧЕТИРИ нове особе у Рудничко-таковском крају данас су потврђено позитивне на ковид-19, према до сада пристиглим резултатима тестираних на ту заразу.
Фото М. Б.
Статистика епидемије у овом крају званично се дели на две етапе. У првој, од њеног почетка у марту до смиривања у мају, укупно је оболело 60 лица, од којих су петоро преминули, сви остали су, по званичним подацима, излечени.
У другом „пику“ од половине јуна до данас, од ковида-19 оболела су 82 лица, уз четири смртна исхода, излечено је 31, петоро их лечи Клинички центар у Крагујевцу,12 милановачка Општа болница, осталих 30 са лакшом клиничком сликом су у кућној изолацији.
Препоручујемо
ШЕСТ СКРИВЕНИХ СИМПТОМА КОРОНЕ: Јављали су се уз грозницу, недостатак мириса и кашаљ
27. 07. 2020. у 15:27
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ШОК: "Амери НИСУ спашавали пилота - КРАЛИ су обогаћени уранијум! Катастрофа за Вашингтон"
БАГЕЈ је назвао операцију спасавања катастрофом за Вашингтон, јер иранска војска тврди да су њене снаге уништиле два хеликоптера Црни јастреб и два војно-транспортна авиона Ц-130.
06. 04. 2026. у 19:11
Коментари (0)