ПРОТЕСТИ У ЗРЕЊАНИНУ: Грађани против непријатних мириса из погона компаније " Прекон"
АГОНИЈА у Зрењанину са смрадом у ваздуху и води траје дуго и ништа се конкретно не предузима на решавању ових проблема који све више иритирају грађане.

Фото: Ненад Блажин
На петом по реду протесту против непријатних мириса из погона компаније " Прекон", у суботу 1.августа увече, учествовало је преко хиљаду људи, жена и деце, а у протест су се укључили бајкери и неколико гастарбајтерских породица из Немачке и Аустрије, које тренутно бораве у родном граду.
- Овакви проблеми у европским земљама су незамисливи, конкретно у Немачкој би се уважило свако незадовољство грађана, а овде у нашем Зрењанину, заиста несносно смрди - каже Неша С. из Немачке.
Протест је обележен несносном буком сирена аутомобила и мотора, а сви учесници су неколико пута својим возилима обишли главни улаз зрењанинске кафилерије.

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.
22. 07. 2025. у 21:28

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ВЕЛИКЕ ДЕВОЈКЕ: Федерерове ћерке више нису мале - лепе близнакиње, видите на кога личе (ФОТО)
ПОРЕД њих две, Роџер Федерер је отац двојице дечака - Леа и Ленија.
22. 07. 2025. у 17:19
Коментари (0)