КОРОНА НА КиМ: 162 новозаражених, преминуло девет особа
У ПОСЛЕДЊА 24 сата на Косову су регистрована још 162 случаја корона вируса, док је девет особа преминуло.
Фото: Д. Поздеровић
Према саопштењу Института за јавно здравље у Приштини, тестирано је укупно 470 узорака, преноси Косово онлајн.
Укупан број позитивних на ковид-19 на Косову је 11.848 од до сада 45.397 тестираних особа.
До сада је од последица коронавируса преминуло 425 особа.
Препоручујемо
У ТОКУ САСТАНАК О ПОПУШТАЊУ МЕРА: Др Кон и Кисић о томе шта ће прво бити укинуто и када
19. 08. 2020. у 16:10
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
БОМБА, АУТОМАТ И ЦРНА БЕРЕТКА: Хрватски градоначелник се маскирао у Томпсона из "Чавоглава" - поред њега и "Пленковић" и "први човек Загреба
ДАНАС је у Светој Недељи одржан карневал Фашник, а на позорницу се попео и градоначелник овог места Дарио Зуровец који је био обучен као контроверзни хрватски певач Марко Перковић Томпсон који је познат по својим проусташким ставовима и песмама.
14. 02. 2026. у 14:35
Коментари (0)