ПРЕМИНУО ЈЕДАН ПАЦИЈЕНТ: Епидемиолошка ситуација у краљевачкој болници
У ОПШТОЈ болници „Студеница“ у Краљеву тренутно је хоспитализовано 14 ковид пацијенaта, четворо мање него претходног дана, саопштено је из ове установе.
Г.Шљивић
Од укупног броја ковид пацијената на болничком лечењу, троје је збринуто на интензивној нези, од којих по један на респиратору, на неинвазивној терапији и кисеонику.
У минулих 24 сата, додаје се у саопштењу, један пацијент је преминуо од последица ковид-19, петоро је отпуштено из болнице, док је четворо новопримљених.
Препоручујемо
СУМЊА СЕ ДА ЈЕ ОВАЈ ЧОВЕК СА ЕСТРАДЕ НАРУЧИО НАПАД НА ЧОЛИНУ КУЋУ: Били пријатељи и сарадници (ФОТО)
ЈЕДАН правац истраге упућује на познато име са естраде, чека се прикупљање свих доказа.
03. 02. 2026. у 16:49
"ПРИШТИНСКА АДМИНИСТРАЦИЈА УБРЗАНО ЧИСТИ ПОКРАЈИНУ ОД СРБА" Хитно се огласило руско Министарство спољних послова - "То је лицемерно!"
КОРИСТЕЋИ успех на недавним парлементарним изборима, приштинска администрација форсира чишћење покрајине од српског становништва, саопштено је из Министарства спољних послова Русије.
04. 02. 2026. у 13:32
АМЕРИКАНКА ИЗ "ЛЕПИХ СЕЛА": "Срби су били светски непријатељи број један, зликовци - али не и за мене"
ФИЛМ "Лепа села лепо горе" Срђана Драгојевића важи за једно од најбољих и највољенијих остварења наше кинематографије.
04. 02. 2026. у 10:52
Коментари (0)