Политика
"ЖЕЛИМО ДА ЧУЈЕМО ВАС" Председник Вучић позвао грађане на скуп у суботу 27. јуна (ВИДЕО)
24. 06. 2026. у 21:26 >> 21:26
БРНАБИЋ: На скупу 27.јуна биће већинска,пристојна Србија,која је за мир и стабилност
24. 06. 2026. у 20:08
Тенис
МЕКИНРО: "Само Синер има веће шансе за титулу на Вимблдону од Ђоковића!"
23. 06. 2026. у 18:21
Фудбал
уживоПРЕНОС, ЈУЖНА АФРИКА - ЈУЖНА КОРЕЈА: Нестварни промашаји на мечу!
25. 06. 2026. у 03:05
НЕВЕРОВАТАН МЕЧ У АТЛАНТИ: Лавови Атласа су други у групи, "Гренадини" се часно опростили од Светског првенства
25. 06. 2026. у 02:04 >> 02:12
Srboljub
30.08.2020. 11:27
Neka se pripreme Tramp, Erdogan, Orban, Milo...
Krastavac
30.08.2020. 12:10
@Srboljub - Samo Putin? Gde je ostatak društva? Maduro, Lukašenko, Orban, Erdogan, Kim?
Rajko
30.08.2020. 12:02
Poštujemo dobru nameru, ali izgleda kao da beži iz ludnice.
Nemanja
30.08.2020. 12:36
Zasto Putin?!Sta je doticni uradio za nas? Nista nikada konkretno. Uzeli nam NIS za 400miliona a trzisna vrednost mu bila 2,2 milijarde.Daju nam skupe kredite,najvise za revitalizaciju zeleznice,a njihove firme izvode radove.Dakle cist interes. A to sto smo mi pravoslavni i vezu nas jos druge veze,to je nesto drugo.
KIR SRBIN
30.08.2020. 12:54
@Nemanja - @ Nemanja-Rajko-Srboljub Путин и његови -Руси, никада нису бацали бомбе на нас, за разлику од запдних "пријатеља" (три пута у 20 веку). А да то није добра намера. Узмимо на пример Јапан, "дивна, уређена демократска земља", богата земља са вредним народом, признала независност Космета и Метохије (и ресурс вредни СТОТИНЕ МИЛИЈАРДИ долара дал у руке шиптарима заједно са животом Србског живља), а затим нам купили 100 МАН-ових аутобуса да се возе "Београџани" вредних 20 МИЛИОНА ДОЛАРА, и они су нам "ПРИЈАТЕЉИ". Чисти пример како Срби стварају, подржавају и цене "пријатеље". Ако ово објавите пашћу у несвест.
Dragana
30.08.2020. 17:46
@Nemanja - Tri puta izgovorena laz postaje istina. 2.2 milijarde... jesi li sam to procenio ili ti je Djilas sapnuo? Rusima hvala 1244 puta.