ПАС НАПАО УНУКА (12) И ДЕДУ (62) У НОВОМ САДУ: Против власника поднета кривична пријава
ВЛАСНИЧКИ пас мешанац, напао је и повредио Новосађанина старости 62 године и његовог дванаестогодишњег унука.

Фото: Н. Скендерија
Обојици је указана лекарска помоћ, а повреде су окарактерисане као лаке.
Иницдент се догодио у недељу увече нешто пре 20 часова у Улици Карађорђевој испред броја 45 у новосадском насељу Салајка. Док су деда и унук пролазили овом улицом, из једног дворишта је изненада истрчао пас, мешанац и дечака повредио у пределу колена.
Деда је, како сазнајемо покушао да одбрани унука, али је пас тада насрнуо и на њега и како сазнајемо, повредио му стопало.
Тужилаштво је случај квалификовало као изазивање опште опасности, а против власника је поднета кривична пријава. Пас је, како сазнајемо, уредно ваксцинисан.

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (4)