СВИ УЗОРЦИ НЕГАТИВНИ: Нема новозаражених вирусом корона у Пироту
НА дан 1.септембра, стигли су резултати 23 узорка сумњивих на ковид 19 и сви су негативни-саопштио је пиротски ЗЗЈЗ, који је поменуте резултата добио из лабораторије нишког ИЗЈЗ.

Фото:
Данас је узорковано 13 сумњивих скучајева-кажу у овој установи која епидемиолошку ситуацију процењује као несигурну, али стабилну.
Од почетка епидемије укупно је , на подручју Пиротског округа узоркован 3541 брис, а лабораторијски је потврђена зараза у 365 случајева, док је 25 особа преминуло.
Последње недеље јављају се спорадични случајеви сумњиви на ковид-саопштавају у ЗЗЈЗ у Пироту.
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)