ПОКЛОНИ ЗА ЂАКЕ ПРВАКЕ: Школске торбе и прибор од града Зрењанина
ГРАД Зрењанин, по традицији и ове године, првог дана нове школске године, обезбедио је поклоне ђацима првацима, школске торбе и прибор.
Фото: град Зрењанин
Предсатавници града, заменик градоначелника Саша Сантовац и помоћници Душко Радишић, Симо Салапура и Драган Ћапин, уручили су поклоне ученицима првог разреда основне школе "Јован Јовановић Змај" у Зрењанину.
Ове школске године, у 27 основних школа на територији града и у Основној и средњој школи "9. мај" у први разред је уписано 998 ученика, што је у складу са просеком из претходних година, а по традицији највише првака, има основна школа "Петар Петровић Његош" у насељу Багљаш, укупно 119 , а затим следе "др Јован Цвијић" 87, "Жарко Зрењанин" 86, док је по 72 првака уписано у основне школе "2. октобар" и "Доситеј Обрадовић".
Препоручујемо
СИСТЕМ СЕ СТАБИЛИЗУЈЕ: Ево када ће вода у Чачку бити довољно добра за пиће и кување
31. 05. 2026. у 22:33
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)