СВЕ ТЕЧЕ ПО ПЛАНУ: Улаз у град из правца Власотинца биће завршен на време
РАДОВИ на асфалтирању улице Симе Погачаревића, на улазу у Лесковац из правца Власотинца, требало би да буду завршени на време.
Фото: И. Митрић
Већ почетком следеће недеље ова улица дуга око 1,5 километара, која је тренутно затворена за саобраћај, требало би да добије први слој асфалта, а после тога и други – завршни слој, а цео посао, према најавама, биће готов у планираном року односно до 19. септембра. Ради се о инвестицији ЈП „Путеви Србије“.
- Ми смо завршили радове на водоводној и канализационој мрежи и у тај посао уложили 45 милиона динара и сада је све у рукама надлежних који воде ту инвестицију, али према њиховим речима, трудиће се да и свој део посла окончају у планираном року – казао је Новица Николић, директор лесковачког ЈП „Урбанизам и изградња“.
У комплетну обнову јужног прилаза Лесковцу са ауто-пута држава и локална самоуправа улажу укупно 336 милиона динара.
Препоручујемо
ХУМАНИТАРНА ИЗЛОЖБА ТОРТИ И КОЛАЧА: У Сомбору поводом обележавања 8. марта (ФОТО)
06. 03. 2026. у 15:02
САЈАМ ПЧЕЛАРСТВА И МЕДА У ПАРАЋИНУ: Друштво „Грза“ позвало пчеларе да се пријаве
06. 03. 2026. у 13:27
ХРВАТСКОЈ СТИГЛА ПОРУКА ИЗ ИЗРАЕЛА: Потпуно прекините дипломатске односе са Техераном
АМБАСАДОР Израела у Хрватској Гари Корен позвао је званични Загреб да прекине дипломатске односе с Техераном и спроведе безбедносне провере особља иранског дипломатског представништва у Хрватској јер би, каже, међу њима могло бити "шпијуна" Револуционарне гарде која се у ЕУ сматра терористичком организацијом.
06. 03. 2026. у 09:10
ШОК ИСТРАГА АМЕРИКАНАЦА: Ево ко је гађао иранску школу у којој су погинуле девојчице
АМЕРИЧКИ војни истражитељи верују да је вероватно да су америчке снаге одговорне за напад на иранску школу за девојчице у којем је у суботу погинуло више десетина деце, али још нису донели коначан закључак нити су завршили истрагу, рекли су за Ројтерс двојица америчких званичника.
06. 03. 2026. у 08:23
"СВЕ САМ ТО ПРОШЛА СА САШОМ" Сузана потресена због Зорице: "Канцер као да је заразна болест, не знам од чега је оперисана"
ВЕЧЕРАС се у Сава Центру одржава први од три концерта Марије Шерифовић у 2026. години.
06. 03. 2026. у 20:27
Коментари (0)