НА подручју града Сомбора има око 25.000 димњака на кућама, од тога у граду око 10.000, а преостали се налазе у 15 села.
Повезане вести
ЛЕГАЛАН КУБИК ДО 6.500 ДИНАРА: На захтев власника стоваришта, власти у Сомбору зауставиле продају дрва на улицама
ЗАХВАЉУЈУЋИ градској самоуправи и свим инспекцијским службама, овог лета у Сомбору више нема нелегалних превозника, односно продаваца огрева на улицама.
29. 08. 2020. у 18:38
РАНЧЕВИ ЗА 611 ПРВАКА: Челници Сомбора обрадовали нове ђаке
ПРЕДСТАВНИЦИ локалне самоуправе Сомбора данас су пожелели добродошлицу за 611 ђака – првака.
01. 09. 2020. у 17:49
Најновије из рубрике
БЕСПЛАТНА ОБУКА НЕПЛИВАЧА У ЋУПРИЈИ: Пријављивање још сам два дана
СПОРТСКИ центар „Ада“ у Ћуприји и овог лета организује бесплатну обуку непливача на својим базенима „Славија“ за шестогодишњаке и старије.
24. 06. 2026. у 14:21
УРБАНО ПОШУМЉАВАЊЕ ВЛАСОТИНЦА: Нове саднице уз подршку министарства
Власотинце је од Министарства заштите животне средине добило 4,2 милиона динара намењено урбаном пошумљавању вароши на Власини.
24. 06. 2026. у 14:21
ПОДРШКА ШВЕДСКЕ ЕВРОПСКОМ ПУТУ СРБИЈЕ: Амбасадорка Самелин у посети Суботици
Сви потенцијали Суботице и Палића, као и активности које се спроводе у циљу унапређења квалитета живота грађана и стварања подстицајног амбијента за нове инвестиције и развојне пројекте представљени су данас амбасадорки Краљевине Шведске Шарлоти Самелин.
24. 06. 2026. у 14:10
ММА КЛУБ ФАНАТИК ИЗ СМЕДЕРЕВА НАЈБОЉИ У ДРЖАВИ: Такмичаре примила градоначелница Јасмина Војиновић
Градоначелница Смедерева Јасмина Војиновић примила је данас такмичaре и тренера ММА клуба „Фанатик“ који је већ пету годину заредом проглашен за најбољи ММА клуб у држави.
24. 06. 2026. у 14:00
ПОТРЕБНЕ СВЕ КРВНЕ ГРУПЕ СА НЕГАТИВНИМ Rh ФАКТОРОМ: Завод за трансфузију крви Војводине упутио позив даваоцима
ЗАВОД за трансфузију крви Војводине, упутио је позив добровољним даваоцима да донирају драгоцену течност.
22. 06. 2026. у 15:54
vitabrevis
05.09.2020. 20:06
Dozvolite i privatnim firmama da konkurišu, pa da vidimo ...
alex miles
06.09.2020. 04:48
Pa nije ni cudo, na nasoj kuci tri dimnjaka, jedan zatvoren, oni racunaju za tri. Posle nesto godina otac mi stavio centralno grejanje na gas, oni opet racunaju na tri a ni jedan nije u funkciji. To vam je somborska birokratija ! NISTA NEOBICNO ! DATI PRIVATNICIMA DA RADE, nece biti manjka odzacara ! Ali ce se onda "vatropirci" somborski ucmasti od dosade. Uf !
Voja
06.09.2020. 09:10
Na ovoj fotografije jedan od ova dva Dimničar sam ja profesionalno sam se bavio Dimničar stavom 30god sve dok se nisam teško povredio o tada gomila zdravstvenih problema vodim sudski proces sa firmom da negovorimo o plati Dimničar zaštiti na radu i ostalo tako da nije čudo sto mladi neće da rade ovaj divan zanat kada sve ovo znaju