ДВОЈЕ ПРИМЉЕНО, ТРОЈЕ ОТПУШТЕНО: Епидемиолошка ситуација у Чачку

В. И.

16. 09. 2020. у 12:55

НА ковид одељењу чачанске болнице тренутно је хоспитализовано десет пацијената, један мање него у уторак у исто време.

ДВОЈЕ ПРИМЉЕНО, ТРОЈЕ ОТПУШТЕНО: Епидемиолошка ситуација у Чачку

Фото: В. Илић

У протекла 24 сата (пресек до среде ујутру) на одељење су примљена два пацијента са симптомима могуће инфекције корона вирусом, а а троје их је отпуштено на кућно лечење.

У пријемно – тријажној амбуланти Опште болнице Чачак, са симптомима и знацима ковид инфекције у уторак је прегледано 29 пацијената. Од тога је било 15 првих прегледа.

То је повећање у односу на дан пре тога када су евидентирана 22 прегледа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

СРБИ ВИШЕ НЕ МОГУ ДА ПУТУЈУ БЕСПЛАТНО У ОВУ ЕВРОПСКУ ЗЕМЉУ: Треба вам посебна дозвола, ево колико кошта

ЕВРОПСКИ држављани који путују у Велику Британију од данас морају имати дигиталну пропусницу за улазак у земљу, за коју британска влада тврди да ће побољшати безбедност граница.

02. 04. 2025. у 10:16

МЕДВЕД УБИО ВОЛА ОД 700 КИЛА: Мештани села код Никшића у страху - не смеју из кућа да изађу

МЕДВЕД УБИО ВОЛА ОД 700 КИЛА: Мештани села код Никшића у страху - не смеју из кућа да изађу

ДОМАЋИНУ Новаку Кривокапићу из Смрдуше медвед је у среду убио вола тешког 700 килограма, а његове комшије кажу да од тада нико не сме да изађе из куће да дивља звер не би и њима пресудила.

05. 04. 2025. у 10:49

Коментари (0)

НЕ ВРЕДЕ ДОБРИ НАСТУПИ СРПСКИХ РЕПРЕЗЕНТАТИВАЦА: Милан се опростио од Лиге шампиона, а ускоро би могао и од осталих европских такмичења