ШАБАЦ: Много посла у хитној
17. 09. 2020. у 14:10
У СЛУЖБИ хитне помоћи шабачког дома здравља забележено је чак 45 амбулантних прегледа и 15 излазака на терен.
Повезане вести

ХИТНА ПОМОЋ: Повређена жена, испала из аутобуса!
ЕКИПЕ хитне помоћи интервенисале су у току ноћи 91 пут, од чега 14 пута на јавном месту, а тежих инцидената није било.
06. 09. 2020. у 08:44

МИРНА НОЋ У БЕОГРАДУ: Без саобраћајних удеса, Хитна помоћ интервенисала 71 пут
НОЋ у Београду протекла је мирно, без саобраћајних незгода, речено је јутрос Танјугу у Хитној помоћи.
04. 09. 2020. у 07:53

ТЕШКА НОЋ У БЕОГРАДУ: У саобраћајној несрећи погинуо мушкарац, два дечака пребачена на реанимацију
У БЕОГРАДУ су се ноћас догодиле три теже саобраћајне незгоде, у којима је изгубио живот мушкарац стар 40 година, речено је Танјугу јутрос у Хитној помоћи.
01. 09. 2020. у 07:46

АУТОМОБИЛ УДАРИО ДЕТЕ У ЗЕМУНУ! Полиција и хитна помоћ на лицу места, малишан превезен на Институт за мајку и дете
НА УГЛУ улица Угриновачка и Филипа Вишњића у Земуну аутомобил ударио дете.
27. 08. 2020. у 19:33

КОЛЕГА, ХВАЛА ВАМ ЗА НЕИСТИНЕ! Колектив Хитне помоћи у Нишу одговорио лекару који се жалио на лоше услове и недостатак опреме у тој установи
КОЛЕКТИВ Завода за хитну медицинску помоћ Ниш реаговао је на тврдње да лекарима недостају возила и апарати. Преносимо реаговање у целости.
24. 08. 2020. у 13:01
Најновије из рубрике

НИКАД ГОРЕ ВРЕМЕ ЗА ПЧЕЛАРЕ: Параћински произвођач меда Никола Матић, за три године, број кошница смањио са 484 на једва 180
- ПРОШЛЕ године је проглашена елементарна непогода у пчеларству и, још у јулу и у августу, када су пчеле због превисоких температура и суше биле изложене великом стресу, наслутило се да ће зима бити тешка. Није било полена, биљке нису медиле, па су из зиме пчеле изашле за угинућем од око педесет одсто - истиче један од најпознатијих параћинских пчелара млађе генерације, Никола Матић.
09. 06. 2025. у 06:15

ЛАУРЕАТ, БЕЗ ПОСЛА: Марија Тришић Кнежевић из Вршца награђена годину после гашења РТВ "Банат"
НОВИНАРКА Марија Тришић Кнежевић (42) из Вршца овогодишња је добитница награде коју Фонд "Бранислав Мане Шакић", већ 28 година додељује појединцима за очување српског језика и културе говора у електронским медијима.
08. 06. 2025. у 19:00

НАЈБОЉИМ ЕКИПАМА ПЕХАРИ И МЕДАЉЕ: Завршена Новосадска лига млађих категорија у кошарци, учествовало више од хиљаду такмичара
ЧЛАНИЦА Градског већа за спорт и омладину Татјана Медвед присуствовала је завршној церемонији Новосадске лиге млађих категорија, коју организује Кошаркашки савез „Нови Сад“ под покровитељством Града Новог Сада, а одржана је у великој сали СПЦ „Војводина“.
08. 06. 2025. у 18:24

ПРИСТОЈНОСТ НИЈЕ ТЕРЕТ: Ученице и професорке из Јагодине приредиле бонтон намењен младима у облику приручника
КАКО би прошириле свест о лепом понашању у школи и ван ње и о кодексу облачења, две ученице треће године Туристичког смера и две професорке Средње школе "Славка Ђурђевић" из Јагодине урадиле су Бонтон у облику приручника чији је мото "Знање је темељ, а понашање кључ успеха".
08. 06. 2025. у 17:00

ДРЕНОВЧАНИ ОБЕЛИЛИ ОБРАЗ: Данас донирали 38 јединица крви
ЖИТЕЉИ параћинског села Дреновац поново су потврдили на делу да су прави хуманисти и да нису џабе пре више година добили признање Црвеног крста Србије „хумана средина“.
08. 06. 2025. у 16:23
Коментари (0)