СЕОСКЕ СПОРТСКЕ ИГАРЕ У ВРАЊУ: Власе шампион

Д. Ристић

21. 09. 2020. у 17:27

У ОРГАНИЗАЦИЈИ Спортског савеза Града Врања и Спортског савеза Србије, одржане су традиционалне "Сеоске спортске игре".

СЕОСКЕ СПОРТСКЕ ИГАРЕ У ВРАЊУ: Власе шампион

Фото: Д. Ристић

Победник овогодишњег такмичења је екипа из села Власе. Други место су освојили су такмичари из Црног Луга, трећи такмичари из Ћуковца, а четврто место припало је екипи из Златокопа. У сваком тиму било је по 20 такмичара, међу којима по пет жена, а такмичари су се надметали у десет дисциплина.

Манифестацији су присуствовали Драган Шешум, спортски директор Спортског савеза Србије и Милан Шобот, саветник за стручни рад у спорту и антидоп Спортског савеза Србије. У име Града Врања, присутне је поздравио члан Градског већа Ненад Ђорђевић, који је рекао да је циљ ове спортске приредбе унапређење спорта у сеоским срединама.

Победничка екипа надметаће се са осталим победницима окружних такмичења, на Државном првенству које ће бити одржано у Врњачкој Бањи од 25 - 27. септембра, а победник ће добити рукометни стадион са тартан подлогом.

Покровитељи манифестације били су Град Врање и Спортски савез Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ЗАПАД У ШОКУ! Цела Русија слави, ово је чекала од 2022!