ДОБИЈАЈУ 4.500 ВАКЦИНА: Пиротски Завод за јавно здравље у борби против сезонског грипа
ЗАВОД за јавно здравље у Пироту, који покрива подручје округа: Пирот, Димитровград, Бабушница и Бела Паланка, добиће 4.500 вакцина против сезонског грипа.

Фото: В. Ћирић
Како сазнајемо у тој установи, то је за чак 50 одсто више у односу на прошлу годину.
Вакцине против сезонског грипа, које се очекују следећег месеца, примиће сви који су изложени већем ризику: запослени у здравству, просвети, шалтерски радници, али и хронични болесници.
Препоручујемо

ДАНАС БЕЗ ПРЕМИНУЛИХ ОД КОРОНЕ! Још 61 заражена особа, на респираторима 23 пацијента
22. 09. 2020. у 14:46

ЗЕЛЕНСКИ БЕСАН: Ево шта је рекао о руској делегацији у Истанбулу
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски стигао је данас у турску престоницу, Анкару, на састанак са турским председником Реџепом Тајипом Ердоганом, док се у Истанбулу очекује да руски и украјински званичници одвојено почну мировне преговоре.
15. 05. 2025. у 11:55

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (0)