БЕЗ ПРИЈЕМА И ОТПУСТА: Епидемиолошка ситуација у Чачку

В. И.

25. 09. 2020. у 14:44

У ЧАЧАНСКУ Општу болницу, односно на ковид одељења није било пријема, нити је било отпуста, тако да је и даље пет пацијената хоспитализовано.

БЕЗ ПРИЈЕМА И ОТПУСТА: Епидемиолошка ситуација у Чачку

Фото: В. Илић

Смањен је број прегледа у пријемно-тријажној амбуланти Опште болнице Чачак, са симптомима и знацима ковид инфекције, па је у четвртак прегледано 10 пацијента. Од тога је било пет првих прегледа.

Дан раније евидентирано је осам првих и пет контролних прегледа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте

ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.

30. 09. 2025. у 20:58

Коментари (0)

РЕНОВИРАЊЕ СОБЕ уз повољно и веома практично решење