"ШИРИ КОЛО ОКОЛО": У Етно селу код Параћина одржан фестивал фолклора
НИ киша није пореметила наступ фолклораша који су играли мокри, на такмичарској манифестацији одржаној протеклог викенда у Параћину под називом "Шири коло около".

Новости
Такмичарска смотра културно-уметничких друштава из више градова Србије, четврта по реду, одржана је у идиличном амбијенту Етно села "Столово", а параћински КУД "Абрашевић" и овом приликом показао се као одличан организатор.

Новости - КУД Абрашевић
Препоручујемо

ЧУВАЈУ КУЛТУРНО НАСЛЕЂЕ: Ентузијасти из Друштва "Петрус" код Забреге брину о Намасији
17. 09. 2020. у 17:45

У ЧАСТ СРПСКИХ ЈУНАКА: Параћин обележио 102.годишњицу пробоја Солунског фронта
15. 09. 2020. у 20:12

(МАПА) ЖЕСТОКЕ БОРБЕ КОД ПОКРОВСКА: Пуца украјинска одбрана, фронт је постао "пакао"
НА ФРОНТУ код Покровска поново се воде жестоке борбе. То подручје постало је епицентар руских напада, а украјински медији и војска описују ситуацију као изузетно тешка.
14. 05. 2025. у 08:43

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

"ЈА НЕ МОГУ ДА НАСТАВИМ БЕЗ ТЕБЕ" Потресна објава Наташе Нинковић: "Ово је најусамљенији дан мог живота" (ФОТО)
НЕМА дана кад не мисли на своју мајку...
14. 05. 2025. у 11:32
Коментари (0)