ЛЕСКОВАЦ И ДАЉЕ НЕСТАБИЛНО: После пет дана поново потврђено присуство вируса корона
08. 10. 2020. у 13:21
У ПОСЛЕДЊА 24 часа у лесковачки Завод за јавно здравље (ЗЗЈЗ) стигло је 37 резултата тестираних особа од којих један има позитиван налаз на вирус корона.
Повезане вести
ЈОШ 12 ЗАРАЖЕНИХ У КРАГУЈЕВЦУ: Укупан број заражених од почетка епидемије већи од 2000
ПРЕМА данашњим подацима Института за јавно здравље у Крагујевцу, у овом граду регистровано је још дванаест нових случајева заразе коронавирусом.
07. 10. 2020. у 17:18
СИТУАЦИЈА У ОВОМ ДЕЛУ СРБИЈЕ ИЗРАЗИТО НЕПОВОЉНА: Корона није поштедела ни здравствене раднике
Тренутну епидемиолошку ситуацију у Пчињском округу епидимеиолози завода за јавно здравље оцењују као изузетно неповољну, нарочито у Врању.
07. 10. 2020. у 16:50
УСКОРО СТИЖЕ АПЛИКАЦИЈА ЗА ПРИЈАВУ КРШЕЊА МЕРА: Преко вибера ћете моћи да шаљете фотографије локала који се не придржавају прописа
НА ДАНАШЊОЈ конференцији Кризног штаба грађанима су се обратили др Дарија Кисић Тепавчевић, заменик градоначелника Београда Горан Весић и начелник Ортопедског института на Бањици др Зоран Башчаревић.
07. 10. 2020. у 16:19
КОНФЕРЕНЦИЈА КРИЗНОГ ШТАБА: Београд највеће жариште, оштрија контрола у јавном превозу и угоститељским објектима (ВИДЕО)
У РЕПУБЛИЦИ Србији до 15 часова 7. октобра 2020. године регистрована су укупно 34.193 потврђена случаја ковид 19.
07. 10. 2020. у 15:13
НАЈНОВИЈИ ПОДАЦИ! Још 121 случај короне у Србији, преминула једна особа
У РЕПУБЛИЦИ Србији до 15 часова 7. октобра 2020. године регистрована су укупно 34.193 потврђена случаја ковид 19.
07. 10. 2020. у 15:11
Најновије из рубрике
НОВА ВИЗИЈА ЕКОЛОШКОГ ГРЕЈАЊА: Скупштина Новог Сада усвојила план изградње најсавременије соларно-термалне електране
ИЗГРАДЊОМ солар-термалног постројења, односно прве соларно-термалне електране, Нови Сад ће постати један од еколошки најнапреднијих градова у Србији - истакао је градоначелник Жарко Мићин током данашње седнице локалног парламента, после чега је, већином гласова одборника, усвојен план тог капиталног пројекта од републичког значаја.
18. 03. 2026. у 17:48
ВРАЊАНЦИ БИ ДА БРЕНДИРАЈУ "САМСУ": Јединствена пита обавезна је на трпезама југоистока Србије
Челници града Врања почели су процес припрема за брендирање јединствене необичне пите са преливом од белог лука у киселог млека „самсе“ .
18. 03. 2026. у 17:45
ПРОМОЦИЈА ВОЈНОГ ПОЗИВА У ЛОЗНИЦИ: Све занимали оружје, дронови и "Лазар 3"
У Лозници је, у Вуковом дому културе, одржана промоција војног позива и пројекта „Војни пиротехничар у школи“, у организацији касарне „Поднаредник Момчило Гаврић“, уз подршку града.
18. 03. 2026. у 16:55
СА ГРАЂАНИМА ПРИЧАЛИ О АКЦИЈИ „СВОЈ НА СВОМ“: Новосадско насеље Велики рит посетили министар Бериша и градоначелник Мићин
ГРАДОНАЧЕЛНИК Новог Сада Жарко Мићин, министар за људска и мањинска права и друштвени дијалог Демо Бериша и вршилац дужности директора Агенције за просторно планирање и урбанизам Ђорђе Милић посетили су данас неформално новосадско насеље Велики рит и том приликом са мештанима разговарали о могућностима подношења пријава за упис бесправно изграђених објеката као и о побољшању услова живота у том насељу.
18. 03. 2026. у 14:55
ПРОЛЕЋЕ НА ЦАРИЧИНОМ ГРАДУ: Почиње да ради водичка служба
Лесковачки Народни музеј, поводом почетка пролећа, организује бесплатан обилазак археолошког локалитета Царичин град.
18. 03. 2026. у 13:49
Коментари (0)