ВАШАР У ЖИТИШТУ: Бакини колачи као алва

Б. Г.

09. 10. 2020. у 11:30

ТРАДИЦИОНАЛНИ вашар ученика основних школа у Житишту, који је по осми пут организовала Туристичка организација општине Житиште, окупила је на централном тргу у овом месту, велики број ђака из свих основних школа Равног Тополовца, Банатског Двора, Торде, Житишта, под слоганом "Подељена срећа је два пута већа. већа".

ВАШАР У ЖИТИШТУ: Бакини колачи као алва

Фото: А. Амиџић

Уз укусне колаче, које су припремиле мајке, баке и прабаке, а који су се одмах продали и у сласт појели, ученици су се лепо дружили и зарадили новац за своје разреде.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)

ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.

24. 03. 2026. у 20:17

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)

СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".

26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50

Коментари (0)

ЦЕО СВЕТ СЕ СМЕЈЕ ХРВАТИМА: Ево шта су сад урадили у Загребу - и тиме се још и хвале (ФОТО)