ИМУНИЗАЦИЈА У ВРАЊУ: Вакцину против сезонског грипа примило 1.519 грађана
Од 1 октобра када је почела имунизација становништва чак 1.519 Врањанаца примило је вакцину против сезонског грипа, потврђено је Новостима у врањском Здравственом центру.
Илустрација
Од тог броја највећи број вакцинација обављен је на општој медицини где је вакцинисано 852 људи. На медицини рада 560, а у служби кућног лечења 107.
У амбуланти у Врањској Бањи, вакцинација је обављена код 107 особа.
Подсећамо да је ове године Пчињски округ добио 7.800 доза вакцина, а од тог броја врањски Дом здравља добио је 2.500 доза.
Препоручујемо
ПУТИН ПИСАО ВУЧИЋУ: Пожелео му здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет
ПРЕДСЕДНИК Александар Вучић примио је данас честитку председника Руске Федерације Владимира Путина поводом Дана државности Републике Србије, у којој му је руски лидер пожелео здравље и успехе, а грађанима Србије срећу и просперитет, саопштила је данас Служба за сарадњу са медијима председника Републике.
13. 02. 2026. у 12:40
СТРАДАЛИ МЛАДИЋ СИН ПОЗНАТОГ МУЗИЧАРА: Нови детаљи несреће у Сарајеву
ЕРДОАН Моранкић (23), који је страдао у трамвајској несрећи у Сарајеву, син је познатог музичара из Брчког Армана Моранкића, пише портал сарајевског Аваза.
13. 02. 2026. у 12:05
ХТЕЛА ДА ОПРОСТИ ПРЕЉУБУ? Шта се стварно десило између Ане и Бастија
ШТА се стварно десило између Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера?
13. 02. 2026. у 07:51
Коментари (0)