СВЕ СПРЕМНО: Грејна сезона у Неготину може да почне 15. октобра

С.М.Ј.

12. 10. 2020. у 11:31

СВИХ шест топлана неготинског Јавног комуналног предузећа „Бадњево“ спремно је за почетак нове грејне сезоне која у Неготину стартује 15. октобра.

СВЕ СПРЕМНО: Грејна сезона у Неготину може да почне 15. октобра

Фото С. М. Јовановић

Како наводе у ЈКП „Бадњево“ припрема даљинског система грејања за предстојећу грејну сезону је завршена, а сва постројења, топлане, котларнице, мрежа и подстанице су у функционалном стању.

У овом предузећу истичу и да на залихама имају довољне количине енергената, мазута, угља и огревног дрвета за почетак сезоне.

ЈКП “Бадњево” у Неготину, иначе, са шест топлана греје 1.578 станова, површине од 76.890 квадратних метара, али и 11.258 квадратних метара у овдашњим установама и 1.293 квадрата пословног простора.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ФИЦО ЗАГРМЕО: Оно што Брисел ради Србији нема никакве везе са здравим разумом!

ПРЕМИЈЕР Словачке Роберт Фицо изјавио је данас да ће на самиту ЕУ - Западни Балкан говорити у корист Србије, као и да оно што ЕУ ради Србији нема везе са здравим разумом и да је кажњавају због њених суверених ставова.

17. 12. 2025. у 15:34

СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

"СРБЕ СУ РАСТРГЛИ, РАСТРГЛИ СУ ЈЕДАН НАРОД" Путин жестоко ударио по Европи: Тамо нема цивилизације, само деградације!

ИСПОСТАВИЛО се да на Западу нема никакве цивилизације, већ само континуирана деградација, изјавио је председник Русије Владимир Путин на проширеном колегијуму Министарства одбране Русије.

17. 12. 2025. у 13:13

Коментари (0)

Бака у тајности купила ДНК тест унуци - настао раскол у породици