КОРОНА НА КиМ: Оболело још 186 особа од ковида-19, преминула два пацијента
У ПОСЛЕДЊА 24 сата на Косову и Метохији од корона вируса оболело је још 186 особа, а преминула су два пацијента, објавио је данас Институт за јавно здравље у Приштини.

Фото: И. Радуловић
Тестирано је укупно 1.049 особа, а највише оболелих је у Приштини, Гњилану и Ђаковици, преноси портал Репортери.
Тренутно је активно 2.192 случајева, а од последњег прегледа од вируса су се опоравила 54 пацијента.
Од почетка пандемије од ковида-19 оболело је 17.943, а преминуло 663 особа.

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)