ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Заражене још 43 особе

Д.Н.

09. 11. 2020. у 14:23

НА подручју Браничевског округа регистрованe су још 43 особе инфициране Ковидом 19, од којих је највише из Пожаревца – њих 27.

ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Заражене још 43 особе

Фото: Д.Н.

Седам новооболелих је из Петровца на Млави, пет из Великог Градишта, три из Жабара и један из Малог Црнића.

Од почетка епидемије, укупан број заражених највећи је у Пожаревцу – 541, а затим у Петровцу на Млави – 243. У Великом Градишту оболело је 69 лица, у Кучеву 51, у Жагубици 31, у Жабарима 27, у Малом Црнићу 23 и у Голупцу 2

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.

13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (0)

СКАНДАЛ! На миг Албанаца, УЕФА изрекла екстремну казну због Косово је Србија!