БАКА "СЕРВИС": Нове препоруке пиротског ЗЗЈЗ дечјим вртићима
10. 11. 2020. у 14:13
СХОДНО епидемилошкој ситуацији на подручју града, пиротски ЗЗЈЗ, донео је нове препоруке које се односе на родитеље малишана који иду у неки од вртића Предшколске установе "Чика Јова Змај".
Повезане вести
КОВИД БОЛНИЦА У ПОЖАРЕВЦУ: На лечењу 99 лица, 17 је из Београда
У КОВИД болници у Пожаревцу тренутно је на лечењу 99 пацијената са симптомима вируса корона, од којих је 17 из Београда, а остали су из Браничевског округа
10. 11. 2020. у 11:43
Најновије из рубрике
ТАЛЕНАТ ВЕЋИ ОД МАЛЕ ПЕТРЕ: Средњошколка из Ћуприје осваја свестраношћу и ниже успехе (ФОТО)
КАДА родитељи омогуће да дете расте слободно и срећно, а наставник га усмери да воли уметност, па младо биће открије креативну "жицу" у себи, онда се спонтано догоде и успеси какве је већ постигла шеснаестогодишња Петра Бранковић из Ћуприје, ученица другог разреда Електротехничке и грађевинске школе "Никола Тесла" у Јагодини.
13. 02. 2026. у 06:45
ПОЧЕЛИ ИЗРАДУ ТЕРИТОРИЈАЛНЕ СТРАТЕГИЈЕ: Програм ЕУ ИНТЕГРА подржава 144 локалне самоуправе
ПРЕДСТАВНИЦИ Министарства за европске интеграције, Агенције Уједињених нација за пројекте (УНОПС), Града Новог Сада, Регионалне развојне агенције Бачка и општина Апатин, Бач, Бачка Паланка, Бачки Петровац и Оџаци одржали су данас састанак у новосадској Градској кући поводом почетка активности на изради Територијалне стратегије урбаног подручја Града Новог Сада и тих пет општина.
12. 02. 2026. у 15:19
СРЦЕ НА ЛЕДУ: Хуманитарни базар у Јагодини на Сретење, 15. фебруара
ПОВОДОМ Светског дана деце оболеле од малигних болести, 15. фебруара, на градском клизалишту у Јагодини тог дана, у недељу, биће организован специјални хуманитарни програм под називом „Срце на леду“.
12. 02. 2026. у 14:55
„ТУГА И РАДОСТ –РОМИ“: Још једно издање познате изложбе Бојана Петровића у Параћину (ФОТО)
У ГАЛЕРИЈИ „У пролазу“ параћинске Библиотеке „Др Вићентије Ракић“ постављен је сегмент изложбе фотографија познатог уметника Бојана Бокца Петровића под називом „Туга и радост – Роми“.
12. 02. 2026. у 14:40
ВРАЊЕ НЕ ЗАБОРАВЉА: У недељу обележавање Дана државности
У НЕДЕЉУ 15. фебруара у Врању као и у многим градовима широм Србије биће обележен Дан државности.
12. 02. 2026. у 14:31
Коментари (0)