ОД ПОЧЕТКА ЕПИДЕМИЈЕ ПРЕМИНУЛА ЧЕТИРИ ПАЦИЈЕНТА: У Кладову 22 новооболела од вируса корона
ОД последњег извештаја до данас у Кладову је присуство вируса корона евидентирано код још 22 особе, али је нажалост, борбу са последицама овог вируса изгубила Кладовљанка стара 70 година.

Фото: С. М. Јовановић
Тренутно је у овој општини у којој је недавно зараза потврђена код укупно 48 корисника и деветоро запослених у Дому за одрасле и старије “Топаловић”, активно позитивно укупно 96 особа.
У општини Кладово од почетка епидемије било је укупно 255 особа које су биле позитивне на присуство вируса корона, али су од последица инфекције преминула четири пацијента.
Препоручујемо

КОВИД ИЗВЕШТАЈ ИЗ ПОМОРАВСКОГ ОКРУГА: Преминуле две особе, 54 нова случаја заразе
11. 11. 2020. у 15:14

"ПОГЛЕДАЈ СИНЕ ОВЕ ЛЕПОТЕ, СЛУШАЈ ЗВОНА КАКО БРУЈЕ..." Васић поделио емотивну слику са крштења сина у Грачаници - "Остварио Бог ми сан..."
ГЛУМАЦ Милан Васић јуче је у манастиру Грачаница крстио сина Деспота.
28. 09. 2025. у 12:35

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном
У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".
28. 09. 2025. у 08:33
Коментари (0)