ПРВИ ПАЦИЈЕНТИ У КОВИД БОЛНИЦИ У СОКОБАЊИ: 160 постеља за пацијенте са средње тешком и тешком клиничком сликом
ПРИМЉЕНИ су и први пацијенти у болницу за плућне болести у Сокобањи, која је од јуче у ковид систему.

Фото Д.Миловановић
Весна Милановић, директорка болнице, каже за РТС да та установа има укупно 160 болничких постеља.
Према њеним речима, ту ће се збрињавати пацијенти са средње тешком и тешком клиничком сликом, а они којима буде потребан респиратор, биће пребачени у Клинички центар у Нишу.
Докторка Милановић је навела да ће се о здрављу пацијената у овој установи бринути 16 лекара, односно, укупно 40 медицинских радника.
Препоручујемо

СВЕТ ПОНОВО ОБАРА ЦРНИ РЕКОРД! Огласила се СЗО - 628.000 новозаражених за један дан!
14. 11. 2020. у 07:57

БРИТАНИЈА ПОД НАЛЕТОМ ЕПИДЕМИЈЕ: Још 27.000 оболелих - преминуло 376 људи!
14. 11. 2020. у 07:46

РАСКОМАДАО ТЕЛА ГЕЈ ПАРА, ГЛАВЕ СТАВИО У ЗАМРЗИВАЧ: Пороти се смучило због монструозног снимка, један није дошао на суђење (ФОТО)
КОЛУМБИЈСКИ држављанин Јостин Андрес Москера (35) проглашен је кривим за двоструко убиство у случају који је шокирао британску јавност.
21. 07. 2025. у 18:43

ШОК ПРИЗОР НА ЕВЗОНИЈУ: Човек стигао на границу у ово време, нема живе душе! Ево када да кренете пут Грчке
ЛЕТЊИ одмор за многе грађане Србије и региона започиње у бескрајном реду на граничном прелазу Евзони, на улазу из Северне Македоније у Грчку.
20. 07. 2025. у 11:15

Научници ајкулама спустили мртву краву на 1.629 метара дубине - нису могли да верују шта су рибе урадиле (ВИДЕО)
"ТО ПОКАЗУЈЕ стратегију преживљавања код врста које се не хране усамљено."
14. 07. 2025. у 13:06
Коментари (0)