АКО ИМАШ ДОНЕСИ, АКО НЕМАШ ПОНЕСИ! Хумани бајкери из Неготина поставили "Куке доброте"
ПО УЗОРУ на бројне градове у Србији чланови Мото клуба Лобање из Неготина су придружили су се глобалној акцији Куке доброте. Уз максиму, "Ако имаш донеси, ако немаш понеси" испред просторија свог клуба у ширем центру Неготина, бајкери свакодневно остављају хлеб, воће и друге животне намирнице за оне којима је помоћ и најпотребнија.
Фото: С.М.Ј.
- Наш клуб је увек ту да помогне колико може и коме је помоћ потребна . Ми сматрамо да свако наше мало неком може да буде велико, зато и свакодневно на куке стављамо кесе са намирницама - каже Ивица Стингић Стинга, оснивач МК Лобање.
Комшије су поздравиле ову акцију, а у Мото клубу Лобање верују да ће она бити тек "пелцер" који ће наставити да се "прима" широм Крајине.
- Позивамо и остале Неготинце да се прикључе овој акцији. Ко има нека донесе, а коме треба нека се послужи и нека однесе - додаје Александра Стингић.
Препоручујемо
ДОНАЦИЈА СВЕШТЕНСТВА ЕПАРХИЈЕ ЖИЧКЕ: Поклон Општој болници "Студеница" у Краљеву
14. 11. 2020. у 13:40
ЗАЈЕДНО ДОЧЕКАЛИ МИР: Срби и Буњевци у Суботици обележили 102 године од ослобођења
14. 11. 2020. у 07:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)