ПРЕМИНУЛА ЖЕНА ИЗ ОКОЛИНЕ ЛЕСКОВЦА: У болници 40 људи, од којих је 26 на терапији кисеоником
ПАЦИЈЕНТКИЊА из околине Лесковца, стара 86 година, преминула је у ковид болници у овом граду, док су три особе, због компликација болести, транспортоване у нишки Клинички центар.

Фото: И.Митић
После пријема седморо нових пацијената и једног отпуста, у лесковачкој ковид болници је тренутно хоспитализовано 40 особа од којих је 26 на терапији кисеоником.
У односу на укупан број хоспитализованих, 24 особе су из Лесковца, 10 из Власотинца, четири из Лебана, а две из Медвеђе.
Болница је за 23 пацијента добила позитиван налаз на инфекцију вирусом корона, док остали чекају резултате теста или тестирање.
Препоручујемо

ПОЗИТИВАН СВАКИ ДРУГИ ТЕСТ: У Јабланичком округу короном заражено 45 људи
16. 11. 2020. у 11:40

ЧЕКА СЕ НА 134 РЕЗУЛТАТА: У Јабланичком округу још шест особа позитивно на корону
14. 11. 2020. у 12:11

ПРЕДЊАЧЕ ЛЕСКОВАЦ И ВЛАСОТИНЦЕ: Још неколико десетина новооболелих у Јабланичком округу
13. 11. 2020. у 18:11

ПРИМЉЕНО ЈОШ СЕДАМ НОВООБОЛЕЛИХ: Расте број хоспитализованих у лесковачкој ковид болници
12. 11. 2020. у 13:46

ХОР ЋЕ ПЕВАТИ НА САХРАНИ: Овако ће Саша Поповић бити испраћен на вечни починак, опело ће служити више свештеника
КРЕАТИВНИ директор "Гранда" Саша Поповић преминуо је 1. мата у болници у Паризу, а у четвртак ће бити сахрањен на Бежанијском гробљу и његови најмилији ће га испратити уз хор.
04. 03. 2025. у 17:37

"БИЋЕТЕ УХАПШЕНИ ИЛИ ПРОТЕРАНИ" Трамп запретио студентима ако започну незаконите протесте
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп запретио је да ће укинути савезно финансирање факултетима, школама и универзитетима који омогућавају „незаконите протесте“.
04. 03. 2025. у 15:24

"ХОЋУ ЕУТАНАЗИЈУ" Ведрана Рудан донела одлуку: "Рекла сам деци да је готово, нећу да умирем на рате"
ЗА лечење јој је било потребно доста новца, а део је стигао из Србије, од директора издавачке куће која објављује њена дела.
03. 03. 2025. у 09:53
Коментари (0)