САУЧЕШЋЕ ГРАДОНАЧЕЛНИКА ЛЕСКОВЦА: Иван Бекјарев оставио неизбрисив траг у нашим животима
ПОВОДОМ смрти глумца Ивана Бекјарева, који је играо једну од централних улога у филму о Лесковцу „Било једном у Србији“, чије је снимање прекинуто након што је потврђено да је Бекјарев позитиван на Ковид 19, градоначелник Лесковца Горан Цветановић се бираним речима опростио од овог великана српског глумишта.
Фото: Милена Анђела
- Са неверицом и тугом сам прихватио вест да нас је напустио један од наших најбољих и најцењенијих глумаца, Иван Бекјарев. Српско глумиште је његовим одласком изгубило великана који је својим маестралним улогама у кинематографији, позоришту, али и у нашим животима, оставио неизбрисив траг. Част је било познавати, разговарати и пратити рад и стваралаштво овог врсног уметника. Изражавам своје искрено саучешће породици и пријатељима господина Бекјарева. Нека му је вечна слава и хвала – рекао је Цветановић у изразима саучешћа који су објављени на званичној интернет презентацији града.
Чланови филмске екипе „Било једном у Србији“ који су, током снимања филма, били у контакту са познатим глумцем су тестирани на вирус корона, а убрзо потом је саопштено да су сви добили негативан налаз својих узорака.
Препоручујемо
Акција за Хану из Мокрина: Кикиндски средњошколци поново исказали хуманост (Фото)
17. 04. 2026. у 20:57
Штеди гас и струју, а дели вишак: Ниш први град у Србији са "зеленом топланом"
17. 04. 2026. у 17:57
Умрла хрватска политичарка (39): Позната по срамним изјавама о Србима
БИВША градска одборница Ријеке Ивона Милиновић изненада је преминула синоћ у Ријеци у 39. години. Вест о њеној смрти објављена је на Фејсбук групи Ријечка енциклопедија, а потврдио ју је портал Хрватски гласник са којим је Милиновић сарађивала, као и Нови лист.
17. 04. 2026. у 13:13
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Трагач из "потере" се срушио на под усред емисије: Настао мук у студију, видите реакцију Мемедовића (ВИДЕО)
ВОДИТЕЉ је поставио такмичару питање након којег је у студију уследила неочекивано забавна и занимљива ситуација.
14. 04. 2026. у 08:09
Коментари (0)