ЕПИДЕМИЈА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: У Прешеву највећи број оболелих од вируса корона
У ПЧИЊСКОМ округу према најновијим резултатима Завода за јавно здравље од 157 узорака, вирус је потврђен код укупно 67 људи, а приметан је нагли скок броја оболелих у Прешеву, где су регистрована 33 нова случаја.
Фото: Ј.С.
Следи Врање где је код 12 људи потврђен вирус, затим Бујановац са осам случајева, у Владичином Хану је седам, Сурдулици четири, Босилеграду два и Трговишту један.
Фото: Ј.С.
У ковид болницама Здравственог центра у Врању хоспитализована су 84 пацијента, од којих су 74 позитивна на корона вирус. Са бронхопнеумонијом су 83 пацијента, на кисеонику 39.
Примљено је 6 пацијената, отпуштена 4. Тренутан број слободних постеља је 66.
Препоручујемо
КОРОНА У ПИРОТСКОМ ОКРУГУ: Све више прегледа дневно, очекује се пораст броја оболелих
22. 11. 2020. у 08:05
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАЈБОГАТИЈА ПЕВАЧИЦА БАЛКАНА: Маја за годину зарадила 92 милиона и ПРЕСТАЛА ДА ПЕВА на свадбама
ПРЕ тачно три године, певачица је донела изненађујућу одлуку да трајно престане да пева на свадбама.
26. 05. 2026. у 20:30
Коментари (0)