ПРЕДЛОГ ГРАДСКОГ ВЕЋА: Улица у Крагујевцу да понесе име храброг радника Дејана Ковачевића
ГРАДСКО веће Крагујевца предлаже да једна улица у Крагујевцу носи име Дејана Ковачевића, храброг радника овдашњег Техничко-ремонтног завода, који је погинуо фебруара 2017. године.
Новости
Он је, да подсетимо, страдао у експлозији која се тада десила у овом предузећу, покушавајући да помогне својим колегама.
О овоме ће одлучивати одборници Скупштине града Крагујевца, а како сазнајемо, сагласност на овај предлог дало је Министарство државне управе и локалне самоуправе.
Препоручујемо
РАДЕ ДО ПОНОЋИ: Ковид амбуланта Дома здравља у Крагујевцу продужила радно време
23. 11. 2020. у 16:30
И ЂАЦИ КРЕИРАЈУ БУЏЕТ: Кроз пројекат "За одговорну власт" у Крагујевцу
20. 11. 2020. у 15:45
СУКОБ НАМ ЈЕ ПРЕД ВРАТИМА Руте упозорава: Ми смо следећа мета Русије
РУСИЈА би могла да буде спремна да употреби војну силу против НАТО-а у наредних пет година, сматра генерални секретар НАТО-а Марк Руте.
11. 12. 2025. у 15:46 >> 16:40
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне
СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.
11. 12. 2025. у 16:22
"СТИГЛИ СРПСКИ ХУЛИГАНИ!" Аустријска полиција плаши грађане по улицама Граца због навијача Звезде
Штурм Грац и Црвена звезда играју утакмицу у Лиги Европе, а пред тај меч аустријска полиција је урадила нешто несвакидашње.
11. 12. 2025. у 16:15
Коментари (0)