ЕПИДЕМИЈА У РУДНИЧКО-ТАКОВСКОМ КРАЈУ: Од короне преминуло још двоје, 54 хоспитализованих
ЈОШ двоје пацијената на ковид одељењима Опште болнице у Горњем Милановцу, током минула 24 часа је, нажалост, преминуло – потврдио је данас њен директор др Предраг Шутић.

Фото: И. Митић
Према његовој изјави, у ковид одељењима те болнице тренутно су укупно хоспитализована 54 пацијената. Та одељења овде су грудно, интерно и на неуролошко.
- На корона вирус позитивно их је 37, а деветоро је негативно, осморо се тестира. У минула 24 сата, отпустили смо осам пацијената, а примили девет – казао је др Шутић.
Статистику епидемије у овом крају пратимо у две етапе. У првој, од њеног почетка у марту до смиривања у мају, укупно је оболело 60 лица, од којих су петоро преминули, сви остали су излечени. У другој, од половине јуна до сада, заражено је укупно 744, уз 34 смртна исхода.
Препоручујемо

ВИРУС КОРОНА У НЕГОТИНУ: Међу оболелима и 50 здравствених и немедицинских радника
03. 12. 2020. у 15:20

ЗАРАЖЕНЕ 63, ПРЕМИНУЛЕ 3 ОСОБЕ: Епидемија короне у Пиротском округу не јењава
03. 12. 2020. у 20:25

СТУДЕНТСКИ ЦЕНТАР НОВИ САД: Почео са радом кол центар за заражене короном
03. 12. 2020. у 19:00

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)