НЕ СМИРУЈЕ СЕ ЕПИДЕМИЈА НА ТЕРИТОРИЈИ КРАЉЕВА: Позитивно рекордних 254 узорка
ОД укупно 534 тестираних узорака бриса са територије Краљева, рачунајући 302 ПЦР и 232 антиген методом, на ковид-19 позитивно је рекордних 254, саопштио је у недељу по подне градски Кризни штаб на основу података краљевачког Завода за јавно здравље.

Фото:Г.Шљивић
Од почетка епидемије у граду на Ибру укупно је потврђено 5.902 случаја инфекције, док је у трећем таласу короне од 16. октобра званично регистровано - 4.464.
Како је саопштено, од последњег изветаја у Општој болници „Студеница“ преминуло је још четворо ковид пацијената са територије Краљева, тако да је укупно 88 Краљевчана до сада изгубило битку против корона вируса.
Препоручујемо

КОРОНА ОБОРИЛА РЕКОРДЕ У КРАЉЕВУ: Скоро 250 новозаражених, преминуле две особе
01. 12. 2020. у 17:27

НА ТЕРИТОРИЈИ КРАЉЕВА КОВИД-19 ОБОРИО НОВИ РЕКОРД: Потврђено још 243 новоинфицираних
01. 12. 2020. у 16:12

"ЗЕЛЕНСКИ ПОЧИЊЕ ДА ЛУДИ, ВИДИ ЧУДОВИШТА" Реакција Сијарта на тврдњу о дроновима у Украјини
МАЂАРСКИ министар спољних послова Петер Сијарто изјавио је данас да украјински председник Володимир Зеленски "почиње да луди", поводом његове изјаве да је било кршења ваздушног простора Украјине извиђачким дроновима, за које је навео да су вероватно били мађарски.
26. 09. 2025. у 17:14

РУСИ НАПАЛИ СЕВЕРНО ОД КИЈЕВА: Десетине хиљада људи без струје и воде, Украјинци бесни због недостатка одбране
РУСКИ дронови гађали су у четвртак, 25. септембра, кључну инфраструктуру у градовима Чернигов и Нижин на северу Украјине, оставивши десетине хиљада становника без струје и воде.
25. 09. 2025. у 16:56

МОГУЋА И ЗАТВОРСКА КАЗНА: Које санкције прете Лазићу - адвокат објаснио шта чека певача после саобраћајке
АДВОКАТ Бошко Журић детаљно је објаснио какве казне следују за оно што је урадио певач Дарко Лазић.
26. 09. 2025. у 12:39
Коментари (0)