ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом заражено још 209 особа

Д.Н.

08. 12. 2020. у 14:57

ПРЕМА подацима Завода за јавно здравље Пожаревац, у Браничевском округу у последња 24 сата регистровано је још 209 особа заражених Ковидом 19.

ЕПИДЕМИЈА У БРАНИЧЕВСКОМ ОКРУГУ: Ковидом заражено још 209 особа

Фото: Д. Н.

Од тога, у Великом Градишту новооболелих је 60, у Пожаревцу 53, у Петровцу на Млави 34, у Кучеву 27, у Голупцу 17, у Малом Црнићу 15 и у Жабарима три. Рачунајући и новоболеле, од почетка епидемије у Пожаревцу укупан број заражених је 2.023, у Петровцу на Млави 665, у Великом Градишту 638, у Кучеву 322, у Голупцу 235, у Малом Црнићу 224, у Жагубици 154 и у Жабарима 91.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРВА ДУГОРОЧНА ПРОГНОЗА СТРУЧЊАКА: Ево када ће пасти снег у Србији и каква зима чека Европу

ПРЕМА првим прогнозама европских стручњака са сајта Severe Weather Europe, зиму 2025/2026 обележиће утицај слабе фазе Ла Ниње и вероватно слабији поларни вртлог. Ово значи динамичније кретање атмосферског притиска, што може омогућити хладније дане у Европи, али и у САД и Канади.

13. 08. 2025. у 09:59

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ТРАМП У ОГРОМНОМ ПРОБЛЕМУ: Велики пех пред састанак са Путином на Аљасци

ПРЕДСТОЈЕЋИ састанак између председника САД Доналда Трампа и руског председника Владимира Путина у петак на Аљасци долази у време када у америчкој администрацији готово да нема искусних стручњака за Русију, пише Фајненшел тајмс.

13. 08. 2025. у 11:24

Коментари (0)

ДА ЛИ ЈЕ МОГУЋЕ! Затворене трибине Маракане за Звезда - Пафос у борби за Лигу шампиона?!