НОВИ КОШЕВИ ЗА ПРВУ СПОРТСКУ САЛУ У БЕЛОЈ ЦРКВИ: Покрајина финансирала изградњу, а сада и опремање овог објекта

J. J. BALJAK

10. 12. 2020. у 17:54

НОВОИЗГРАЂЕНА спортска сала у ОШ „Жарко Зрењанин“ из Беле Цркве, која би ускоро требало да буде пуштена у рад, ових дана ће бити коплетно опремљена свим спортским реквизитима.

НОВИ КОШЕВИ ЗА ПРВУ СПОРТСКУ САЛУ У БЕЛОЈ ЦРКВИ: Покрајина финансирала изградњу, а сада и опремање овог објекта

Фото: Општина Бела црква

Локална самоуправа је од Покрајинског секретаријата за спорт и омладину добила 5,8 милиона динара за куповину кошева, рукометних голова, гимнастичких справа, конструкције за одбојку, ормана за реквизите, стручњача, лопти и друге опреме неопходне за бављење дворанским спортовима.

Иначе, Управа за капитална улагања АПВ финансирала је изградњу ове сале, која ће имати трибине са 350 седећих места. Вредност инвестиције је 235 милиона динара, а укључује и реконструкцију мале школске сале за фискултуру.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

ЕКСКЛУЗИВНО - УРАНИЈУМ И ТЕШКИ МЕТАЛИ ОТКРИВЕНИ У ТКИВУ ГЕНЕРАЛА ПАВКОВИЋА: Из италијанске лабораторије стигли резултати анализа (ФОТО)

У ТУМОРСКОМ ткиву генерала Небојше Павковића, које је 15. септембра послато на анализе у специјализовану лабораторију у Италији, пронађени су уранијум и тешки метали у екстремно високим концентрацијама!

29. 11. 2025. у 08:00

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ОТАЦ ПАДАО У НЕСВЕСТ, ХИТНА ИНТЕРВЕНИСАЛА НЕКОЛИКО ПУТА Мучне сцене на сахрани Ане Радовић - Из породичне куће је испратили на вечни починак

ДАНАС је на Златиборском гробљу сахрањена Ана Радовић из Чајетине, која је погинула у тешкој сабраћајној несрећи на магистралном путу код Чачка.

28. 11. 2025. у 14:45

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - Смрадови су преко Дрине прешли - а тврди да песму никад није изводио

ИСПЛИВАО СНИМАК: Шериф пева - "Смрадови су преко Дрине прешли" - а тврди да песму никад није изводио

БУРА око фотографије и снимка фолкера Аце Лукаса са Насером Орићем, некадашњим командантом јединица Армије РБиХ у подручју Сребренице током рата у Босни и Херцеговини, не стишава се. И даље актери "кафанског сусрета" изазивају велику пажњу, а сад је у центру певач Шериф Коњевић, који је позвао српског певача да присуствује приватној прослави у ресторану у центру Сарајева, где је био позван и Насер Орић.

02. 12. 2025. у 12:35

Коментари (0)

ГДЕ ЈЕ САД ОНА МАЛА?! Србија победила Шпанију на Светском првенству, а ево шта су српске рукометашице потом урадиле у свлачионици (ВИДЕО)