УСКОРО ОТВАРАЊЕ: Ковид болницу у Крушевцу прикључују на мрежу, због радова овај део града без воде

С. БАБОВИЋ

10. 12. 2020. у 17:55

ЗБОГ израдње водоводног и канализационог прикључка и повезивања нове КОВИД болнице на систем ЈКП “Водовод-Крушевац” у суботу ће без воде бити део града око касарне “Расина”.

УСКОРО ОТВАРАЊЕ: Ковид болницу у Крушевцу прикључују на мрежу, због радова овај део града без воде

Фото: С. Бабовић

Како је предочено у градском предузећу које изводи радове, током целог дана воде неће бити у корпорацији “Трајал”, а слабији притисак биће у улици Саве Милошевића, насељима Пејтон и Прњавор.

У нешто краћем периоду, од 15 сати па све до поноћи, без воде ће бити насеља Паруновац, Капиџија, улица Љубе Илића и део насеља Дедине.

На градилишту у касарни у току су завршни радови на ковид болници, која ће, како је данас објавио председник Александар Вучић, бити готова 17.децембра.

Фото: С. Бабовић

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТО ЈЕ ИСТИНА Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

"ТО ЈЕ ИСТИНА" Илон Маск хитно реаговао на објаву Виктора Орбана о УСАИД-у (ВИДЕО)

МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан назвао је на друштвеној мрежи Икс организацију УСАИД чудовиштем створеним да сломи, сруши и нагриза слободу и независност нација, након чега је милијардер Илон Маск на то одговорио "истина".

23. 02. 2025. у 15:10

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

СУТРА ЋЕ БИТИ ОБЈАВЉЕНО: Највећи удар на Русију од почетка рата

БРИТАНСКИ министар спољних послова Дејвид Лами изјавио је данас да ће у понедељак објавити листу мера у оквиру новог, великог пакета санкција Русији, пренели су данас британски медији.

23. 02. 2025. у 10:05

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: Никада нисам био срећнији, осим можда као дете

КИНЕЗ СЕ ЗАМОНАШИО НА СВЕТОЈ ГОРИ Добио име Амфилогије и поручује: "Никада нисам био срећнији, осим можда као дете"

ЖИВОТНЕ приче које се крију иза монаха на Светој Гори представила је грчка телевизија "Скај" у емисији "ПримеТиме". Пред камерама су се нашли један Кинез који је постао монах, један студент из Солуна који је одмах након дипломе изабрао монаштво, монах који живи у самоћи последње 24 године.

23. 02. 2025. у 11:28

Коментари (0)

ХУМАНОСТ ПОД РЕФЛЕКТОРИМА – НОВИ КУЛТУРНИ САДРЖАЈУ У ПРОСТОРУ ФОНДАЦИЈЕ MOZZART