КОРОНА ПРЕСЕК ЗА КОСОВО И МЕТОХИЈУ: Заражено још 66 људи, преминула једна особа
У СРПСКИМ срединама на Косову и Метохији од последица корона вируса у последња 24 сата преминула је једна особа, а вирус је потврђен код 66 пацијената од 148 тестираних,
Фото: Новости
Како се истиче у саопштењу Кризног штаба, од последњег пресека 67 пацијената је стекло услове за излазак из изолације.
Највише новооболелих у последња 24 часа је у Северној Митровици (15), затим следе Лепосавић (11), Зубин Поток (11), Гњилане (11), Прилужју (7), Косовска Каменица (6) и Звечан (5).
Препоручујемо
ПОЗИТИВНО И ДВОЈЕ ДЕЦЕ: У Неготину забележено нових 30 ковид случајева
10. 12. 2020. у 21:15
ТЕЖАК ДАН У КРАЉЕВУ: После тестирања још 218 новозаражених, преминуле две особе
10. 12. 2020. у 20:04
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ЈЕСТЕ, ШЕСТ ГОДИНА СМО ГЛУМИЛИ ПАР" Рада о вези са Миланом, ставила тачку на спекулаије: "Поповић нас је натерао..."
"МЕНЕ је то тада сметало, нисам се сналазила..."
07. 07. 2026. у 09:36
НОВИНАРКА МАРИЈА НАЂЕНА МРТВА У АУТУ: Камере снимиле последње тренутке
ГРЧКУ је потресла вест о изненадној смрти новинарке Марије Антонијанаки, која је пронађена мртва у свом аутомобилу у Ираклиону на Криту.
06. 07. 2026. у 10:26
"СПАВАО БИХ С ЊОМ И ОЖЕНИО ЈЕ!" Скандал премијера Аустралије са Кајли Миног - оженио се пре 6 месеци, а сад се извињава
АУСТРАЛИЈСКИ премијер Ентони Албанезе упутио је недвосмислено извињење због коментара о поп звезди Кајли Миног које је прошле недеље изнео током гостовања у једном подкасту. Његове изјаве изазвале су талас осуда, а критичари су их назвали „потпуно непримереним” и поручили да „омаловажавају функцију премијера”, пише Би-Би-Си.
06. 07. 2026. у 18:21 >> 18:21
Коментари (0)