ЈОШ 181 СЛУЧАЈ,КРИТИЧАН АЛЕКСАНДРОВАЦ: Последњи епидемиолошки резултати у Расинском округу:
ЈОШ 181 позитиван случаја вируса корона регистрован је у Расинском округу, а међу последње пристиглим резултатима из Завода за јавно здравље Крушевац, највише оболелих је управо у Крушевцу - 86.
Фото: С. Бабовић
Оно што забрињава је чак 42 новоинфоцирана случаја у Александровцу. Међу новооболелима је и 25 случајева у Трстенику,14 у Ћићевцу, 13 у Брусу, док је само једна позитивна особа регистрована у Варварину.
Још 10 пацијената примљено је у последња 24 сата на Инфективно одељење крушевачке болнице, где се тренутно са симптомима КОВИД-19 лечи 236 пацијената. Од почетка епидемије, вирус корона регистрован је код 6.943 лица, од чега у Крушевцу 3.397,у Трстенику-1.336,у Александровцу 1.287,у Брусу-353,у Ћићевцу-294 и у Варварину 276.
Излеченим се сматра 4.442 људи из Расинског округа, што значи да је према званичним подацима, тренутно на територији округа, активан 2.431 случај са вирусом корона.
Препоручујемо
САВЕСНО БЕРИТЕ СРЕМУШ: На Вршачким планинама почело пустошење пољана ове лековите биљке
27. 03. 2026. у 16:55
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)