УКРАСИ НАСТАЛИ ДЕЧЈОМ МАШТОМ: Основци се такмичили у кићењу јелки
У ОСНОВНИМ школама на подручју града које су се пријавиле за учешће у кампањи, завршено је такмичење у кићењу јелки са бусеном.
Фото Покрет горана
Такмичење је део промотивне кампање "Продужимо живот јелкама" коју подржава Град Нови Сад, Градска управа за заштиту животне средине, а организује Покрет горана Новог Сада, у сарадњи са ЈКП "Градско зеленило".
Екипе ученика основних школа су са својим учитељима припремале маштовите украсе од природних материјала, а све уз помоћ виртуелне обуке "Мала школа аранжирања цвећа".
Најуспешнијим екипама и њиховим учитељима поклоњен је дводневна "Еко пустоловина у Сремским Карловцима", на пролеће 2021. На овом такмичењу истаклу су се и ученици ОШ "Алекса Шантић" из Степановићева, и ОШ "Прва војвођанска бригада" Нови Сад и "Жарко Зрењанин".
Препоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ТРАМП ПОТПИСАО НАРЕДБУ 13219: "Дејтонски споразум и Резолуција 1244 се морају поштовати"
ПРЕДСЕДНИК Сједињених Америчких Држава Доналд Трамп продужио је данас ванредно стање на националном нивоу у вези са Западним Балканом, у складу са Законом о међународним ванредним економским овлашћењима, објављено је данас на сајту Федералног регистра САД.
24. 06. 2026. у 17:38 >> 17:45
УДАРНО: Зеленски тврди да је Лукашенко прихватио ултиматум
КОМУНИКАЦИОНА опрема за коју Украјина тврди да је помагала у подршци руским нападима дронова са територије Белорусије престала је да ради, рекао је председник Украјине Владимир Зеленски новинарима данас, неколико дана након што је издао ултиматум белоруском председнику Александру Лукашенку.
24. 06. 2026. у 18:41
Меси питао хрватског фудбалера: "ДА ЛИ СИ НОРМАЛАН", он каже: "Угасио сам га!"
СА ДВА гола у победи Аргентине над Аустријом, капитен "Гаучоса" је оборио чак четири рекорда Мундијала, од којих је најбитнији онај да је постао најбољи стрелац свих времена на Светским првенствима. Кота "18" - тренутна.
23. 06. 2026. у 16:05
Коментари (0)