ОПРЕМЉЕНЕ ПРОСТОРИЈЕ ДОМА КУЛТУРЕ: Унапређена функционалност објекта у Горњем Милановцу
ОПШТИНА Горњи Милановац успешно је реализовала другу фазу пројекта под називом Рудничко-таковски крај “Окно културе”, који је финансиран средствима Министарства културе и информисања кроз програм "Градови у фокусу 2020".
Фото: Општина Горњи Милановац
Захваљујући овом пројекту обављен је део завршних занатских радова у Дому културе, у просторијама које се користе иза сценског дела (као што су: свлачионице, просторије за одлагање, вежбање, радионице и канцеларијске просторије...), чиме је додатно унапређена функционалност објекта, а чија је реконструкција започета 2014. године.
Вредност изведених радова је око 2.7 милиона динара, а извођач радова био је "ДБ Електро" о.д. Из овог града.
"ВИ СТЕ ЧОВЕК У ОЧАЈНОМ ПОЛОЖАЈУ" Орбан упутио бруталну поруку Зеленском: Свако ће добити оно што заслужује
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан упутио је поруку украјинском председнику Владимиру Зеленском на друштвеној мрежи Икс у којој наводи да му се чини да "нећемо моћи да дођемо до разумевања".
22. 01. 2026. у 17:27
ТРАМП САОПШТИО УДАРНУ ВЕСТ О ГРЕНЛАНДУ У ДАВОСУ
ПРЕДСЕДНИК САД Доналд Трамп рекао је да неће користити силу против Гренланда.
21. 01. 2026. у 15:13
КОЛИНДА СКОЧИЛА У ЛЕДЕНО МОРЕ: "Види се да из авиона да је АИ" - многи не верују њеном снимку са Антартика (ВИДЕО)
БИВША председница Хрватске Колинда Грабар-Китаровић скочила је у ледено море на Антартику, а снимак тог скока објавила је на свом налогу на друштвеној мрежи Инстаграм.
22. 01. 2026. у 10:10
Коментари (0)