ТРАДИЦИОНАЛНА ПОСЕТА: Председник општине Неготин обишао дежурне службе у новогодишњој ноћи
ПРЕДСЕДНИК општине Неготин Владимир Величковић и његов заменик Богдан Гугић обишли су у новогодишњој ноћи дежурне службе.
Фото: В.Марковић
Традиционално су посетили Службу хитне медицинске помоћи, Полицијску станицу, Ватрогасно спасилачко одељење, Саобраћајну полицију, али и дежурне на граничним прелазима Мокрање, Ђердап два – Кусјак и Царинској испостави у Прахову.
Фото: В.Марковић
Величковић је дежурним радницима честитао Нову 2021. годину истичући њихову преданост у раду и важност ових служби, уз жељу да имају што мање, а цариницима да имају што више посла.
Посебну захвалност упутио је медицинском особљу у борби против епидемије корона вируса, зажелевши им срећне новогодишње и божићне празнике и пуно здравља у овој години.
Препоручујемо
СИРЕНЕ ТАЧНО У ПОДНЕ: Провера система за јавно узбуњивање сутра у јужном Банату
02. 06. 2026. у 18:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији
У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.
15. 05. 2026. у 13:16
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)