БРОЈ НОВООБОЛЕЛИХ У ПАДУ: На територији Краљева 59 нових случајева инфекције
ПРЕМА подацима краљевачког Завода за јавно здравље, oд укупно 305 тестираних узорака бриса са територије Краљева, рачунајући 158 ПЦР и 147 антиген методом, на ковид-19 позитивно је 59, саопштио је Градски кризни штаб.

Фото: Г.Шљивић
Како је саопштено, током минулих 24 сата од последица короне преминуо је још један пацијент са територије Краљева, тако да је укупно 149 Краљевчана изгубило битку против овог вируса.
Од избијања епидемије, у граду на Ибру до сада је регистровано укупно 9.648 случајева инфекције, док је у трећем таласу од 16. октобра званично потврђено – 8.180.
Препоручујемо

ПОТВРЂЕНО ЈОШ 84 СЛУЧАЈА КОРОНЕ: Троје Краљевчана изгубило битку са опаким вирусом
29. 12. 2020. у 16:24

УКРАЈИНА ИЗДАЛА УПОЗОРЕЊЕ: Руси ће ноћас лансирати ракету која може да носи нуклеарно оружје
РУСИЈА планира „тренажно“ лансирање интерконтиненталне балистичке ракете РС-24 „Јарс“ у ноћи између 18. и 19. маја, саопштила је украјинска војна обавештајна служба (ГУР) 18. маја.
18. 05. 2025. у 15:55

ИНЦИДЕНТ У ДРУГОМ КРУГУ ИЗБОРА У РУМУНИЈИ: Полиција извела председничког кандидата са бирачког места (ВИДЕО)
РУМУНСКИ председнички кандидат и лидер националистичке странке Алијанса за уједињење Румуна Ђорђе Симион и фаворит на прошлогодишњим поништеним изборима, Калин Ђорђеску, полиција је извела са бирачког места у Могошоаји (предграђу Букурешта).
18. 05. 2025. у 09:54

САМО 5 ЗЕМАЉА: Ко је све гласао за Србију и како - максималних 12 од комшија (ФОТО)
ПОСЛЕ завршеног финала "Евровизије 2025", на званичном сајту престижног музичког такмичења објављено је и како су гласале земље учеснице у полуфиналима.
18. 05. 2025. у 11:34
Коментари (0)