ПРВА ПЛАТА ЗА СТОТИНАК МЛАДИХ: Успешна реализација програма НСЗ у Вршцу

Ј. Ј. БАЉАК

03. 01. 2021. у 19:07

У ВРШЦУ влада велико интересовање за програм Националне службе за запошљавање „Моја прва плата“, јер се засада пријавило стотинак заинтересованих послодаваца да упосли исто толико младих Вршчана без искуства.

ПРВА ПЛАТА ЗА СТОТИНАК МЛАДИХ: Успешна реализација програма НСЗ у Вршцу

Фото: Ј. Ј. БАЉАК

Са евиденције вршачке филијале већ је „скинуто“ 64 младих, који су почели да раде у приватном сектору.

Очекује се да ће и 25 фирми и институција из јавног сектора, које су такође аплицирале за овај програм, ускоро одабрати своје кандидате и омогућити им да зараде своју прву плату.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: Са тиме би могли заузети средње велику европску државу

РАСПОРЕЂЕНО 110.000 ВОЈНИКА, РУСИ КРЕЋУ У ЗАВРШНИ УДАР НА ПОКРОВСК: "Са тиме би могли заузети средње велику европску државу"

РУСИЈА не показује знакове повлачења у рату против Украјине. Напротив, Москва је појачала далекометне ударе на украјинске градове и нападе дуж целе линије фронта. Војни стручњаци истичу да је руска страна усвојила нове тактике, ослањајући се на масовну употребу дронова и малих диверзантских јединица, пише The New York Times.

10. 08. 2025. у 20:18

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ЕВО КО ЈЕ ТРОСТРУКИ УБИЦА ИЗ ГЊИЛАНА: Био у друштву са Куртијем, Османијевом и Харадинајем

ТРИ особе су убијене, а неколико је рањено у пуцњави која се догодила данас у Гњилану, док је осумњичени нападач у бекству, пренела је Коха. Болница у Гњилану саопштила је да је на лицу места констатована једна смрт, а да су две особе пребачене у Ургентни центар без знакова живота.

10. 08. 2025. у 18:11

Коментари (0)

БУКТИ РАТ АНЕ ИВАНОВИЋ И ШВАЈНШТАЈГЕРА: Немци пишу о њиховом сукобу!