ЕПИДЕМИЈА У ЈУЖНОМ БАНАТУ: Данас регистровано још 124 новоинфицираних
НАКОН неколико дана смањивања броја новозаражених у региону Јужног Баната, када их је било испод стотину, у дану за нама је регистровано 124 нова случаја заразе.

Фоот: Ј. Ј. Баљак
Највише их је у Панчеву – 64, у Вршцу је забележено 23, Ковину 19, Белој Цркви 10, Пландишту 4, Опову 3 и у Ковачици један случај.
У Заводу за јавно здравље Панчево кажу да је током празника био смањен и број људи који су се тестирали, али да је већ по повратку радника на посао тај број поново повећан.
Иначе, у овој установи се од почетка епидемије раде све три врсте тестова, што је свим грађанима јужнобанатског рејона омогућило тестирање без чекања и гужви.
Тестирање се спроводи у Очној болници у Панчеву, у делу где је смештена лабораторија Завода, сваког радног дана од 12 до 14 часова.
Препоручујемо

НОВЕ ИНФОРМАЦИЈЕ О КОРОНИ У ЦРНОЈ ГОРИ: Седморо преминуло, још 424 новозаражене особе
05. 01. 2021. у 17:59

БРОЈ ХОСПИТАЛИЗОВАНИХ СЕ БЛАГО ПОВЕЋАО: На ковид-одељењу у Параћину 37 оболелих
05. 01. 2021. у 17:46

ЗЕЛЕНСКИ БЕСАН: Ево шта је рекао о руској делегацији у Истанбулу
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски стигао је данас у турску престоницу, Анкару, на састанак са турским председником Реџепом Тајипом Ердоганом, док се у Истанбулу очекује да руски и украјински званичници одвојено почну мировне преговоре.
15. 05. 2025. у 11:55

АМЕРИЧКИ МЕДИЈИ ОТКРИВАЈУ: Русију ће на преговорима у Истанбулу представљати ова два званичника
ВИСОКИ бивши званичник Кремља, који је желео да остане анониман због осетљивости теме, рекао је да ће Русију на предстојећим преговорима у Истанбулу представљати министар спољних послова Сергеј Лавров и саветник председника за спољну политику, Јуриј Ушаков, објавио је лист Вашингтон пост.
14. 05. 2025. у 09:19

ПРЕМЕШТЕНИ БАТИНИ ПОСМРТНИ ОСТАЦИ: Није више у Алеји - остварила му се велика жеља, ево ГДЕ сада почива
ВЕЛИМИР Бата Живојиновић био је један од највећих глумаца на просторима некадашње Југославије. Многи су га поштовали и ван Србије. Добитник је бројних признања, многим младим глумцима је био узор.
15. 05. 2025. у 12:10
Коментари (0)