ТЕСТИРАНИ СВИ ЗАПОСЛЕНИ: У Геронтолошком центру у Шапцу строге епидемиолошке мере
Због новонастале ситуације у Геронтолошком центру у Шапцу, у суботу је тестирано 18 корисника ПЦР тестом и у току је атигенско тестирање још 135 људи смештених у тој установи.

Фото: В.М.
На хитном састанку Кризног штаба у граду на Сави, како је речено „Новостима“, договорено је да се “ данас одмах након добијања резултата антигенског тестирања предузму све додатне епидемиолошке мере”.
Данас су сви запослени Геронтолошког центра ПЦР тестирни у Заводу за јавно здравље.
Из Штаба, чији је командандат градоначелник, др Александар Пајић, речено је да су „корисници услуга Геронтолошког центра стабилног општег стања”.
Препоручујемо

КОРОНА У ШАБАЧКОМ ГЕРЕНТОЛОШКОМ ЦЕНТРУ: Вирусом заражено осам корисника
09. 01. 2021. у 15:07

ОБОЉЕВАЈУ И ЗДРАВСТВЕНИ РАДНИЦИ: Тешка епидемиолошка ситуација у Шапцу
06. 01. 2021. у 08:16

НАЈВЕЋА ЖАРИШТА КОРОНЕ У СРБИЈИ: Највише заражених има у овим градовима
04. 01. 2021. у 15:08

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)