СТИГЛЕ ВАКЦИНЕ: Ево ко ће први примити цепиво у Пироту
ПИРОТСКИ ЗЗЈЗ примио је првих 215 доза вакцине "Фајзер-Бионтек-ковид 19".

Фото: В.Ћ.
Како сазнајемо вакцине ће примити запослени у ковид одељењима и ковид амбуланти пиротске Опште болнице, запослени у пријемно-тријажним одељењима Дома здравља, као и запослени и штићеници у Дому за старе у Димитровграду, јединој установи те врсте у Пиротском округу. Вакцинација ће ће обавити према припремљеном плану.
Према последњим подацима ЗЗЈЗ, на подручју округа регостровано је 12 новозаражених ковидом 19, а једна особа је преминула.
- На тестирање је послато 20 сумњивих узорака, а на ковид одељењима ОБ тренутно се лечи. Број заражених и болесника се смањује. Наложена је мера кућна изолације за 40, а укинута за 30 особа - кажу у Центру за превенцију и којнтролу болести, и поручују да се интензитет вируса смирује, али да је и даље неопходно придржавати се превентивних мера.
Препоручујемо

ЗА НЕДЕЉУ ДАНА 188 ЗАРАЖЕНИХ: Епидемиолошка ситуација у Средњебанатском округу
12. 01. 2021. у 18:46

ЈОШ 370 ДОЗА СТИГЛО У УЖИЦЕ: Наставља се вакцинација медицинара у Златиборском округу
13. 01. 2021. у 08:18

ЕПИДЕМИЈА У МАЧВАНСКОМ ОКРУГУ: Заражено још 157 људи, највише новоинфицираних у Шапцу
12. 01. 2021. у 19:37

НОВИНАР БИ ЗА ОВУ РЕЧЕНИЦУ У СВАКОЈ ДРЖАВИ ЗАВРШИО У ЗАТВОРУ: Полицију и тужилаштво који раде свој посао назива “одметнути део”
ОВО што се назива новинаром Нове С у јутарњем програму изговорио је реченицу због које би у свакој држави завршио у затвору.
30. 06. 2025. у 07:38

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

"СЛАГАЛИЦА" ОВО НЕ ПАМТИ: Такмичар од беса полупао тастер
КВИЗ "Слагалица" ретко има несвакидашње ситуације током емитовања, али се необични тренуци дешавају, као и у сваком програму уживо.
29. 06. 2025. у 14:51
Коментари (0)